Обговорення проектів Білих книг державної політики у сфері електронного урядування

8 липня 2015 р.
о 17.00
вул. Велика Житомирська 9, м. Київ
(4-й поверх, велика зала)

Запрошуємо  прийняти участь у відкритому засіданні Громадської ради Державного агентства з питань електронного урядування України членів Громадської ради, експертів з розробки Білих книг державної політики, незалежних експертів з електронного урядування, представників ЦОВВ, сфери ІТ та громадськості.

У фокусі уваги засідання:

1. Обговорення проектів Білих книг державної політики у сфері електронного урядування «Концепція електронної ідентифікації України», «Електронні послуги» та «Електронна взаємодія»;

2. Обговорення проекту Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

В рамках запланованого обговорення проекту Постанови Кабінету Міністрів Програма розвитку ООН запрошує Вас прийняти участь в опитуванні щодо того, які саме державні дані слід відкривати у першу чергу і який технічний формат відкриття є найприйнятнішим. Анкета ґрунтується на наборі даних, які визначені Хартією відкритих даних «Великої вісімки», тепер «Великої сімки», заповнення якої у Вас займе кілька хвилин:  http://data.gov.ua/poll.

Ви можете попередньо ознайомитися з матеріалами заходу тут

Просимо зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/forms/2mwg9qHCkK.

Пам’ятайте про документ, що засвідчує Вашу особу (для охорони).

Організатори події: Державне агентство з питань електронного урядування України, Робоча група з розробки урядової політики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України – Міністрові регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Програма розвитку ООН в Україні.

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ».

До зустрічі!

 

Опубліковано в Новини. Додати permalink.