Європейський та Південно-Східний Європейський Діалог з управління Інтернетом пройде в Києві

logo_euro_digДержавне агентство з питань електронного урядування України запрошує прийняти участь у круглому столі, присвяченому презентації Європейського та Південно-Східно Європейського Діалогу з управління Інтернетом (EuroDIG&SEEuroDIG), який відбудеться

28.04.201
з 16.00 до 20.00
за адресою: м. Київ, вул. Ділова, 24,
1 поверх, конференц -зал.

Круглий стіл присвячений обговоренню питань щодо європейських принципів та кращих практик з управління Інтернетом, забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки, репрезентації інтересів України  в різних міжнародних організаціях (зокрема ICANN), а також імплементації в Україні принципів мультистейкхолдерізму.

Просимо заповнити реєстраційну форму, яка включає в себе міні-опитування за посиланням:  http://goo.gl/forms/46oNdEpuct.

Відповідальними за організацію презентації є Державне агентство з електронного урядування, Робоча група з розробки урядової політики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України, Міжнародний Фонд “Відродження”. Ініціатором проведення презентації є міжнародна громадська організація „Європейська Медіа Платформа”.

З усіма питаннями щодо участі у круглому столі просимо звертатись до керівника сектору технічного регулювання і стандартизації управління інформатизації та розвитку інформаційного суспільства Агентства Візер Людмили Борисівни (тел. +380 (44) 207-17-47, +380 (095) 486-32-62, e-mail: vizer@e.gov.ua) або директора міжнародної громадської організації „Європейська Медіа Платформа” Приходько Оксани  (тел. +380 (050) 353-29-11, e-mail: sana.pryhod@gmail.com).

Опубліковано в Новини. Додати permalink.