ПЕРСПЕКТИВИ Е-ПАРЛАМЕНТУ. СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМУНІКАЦІЇ ДЕПУТАТІВ ТА ВИБОРЦІВ. ПОГЛЯД МОЛОДІ

Конференція «Перспективи е-парламенту. Сучасні рішення для комунікації депутатів та виборців. Погляд молоді» відбулася 2 квітня 2015 року в приміщенні комітетів Верховної Ради України за адресою вул. Банкова, 6-8, 2 поверх, кінозал. Її учасниками стали експерти та представники громадських організації, учасники Програми стажування у Верховній Раді України 2014-2015 рр., випускники Програми, працівники Міністерства освіти і науки України, усього – понад 60 осіб.

 Захід був організований ГО «Ліга інтернів» за підтримки Програми USAID «РАДА» та Фонду Східна Європа. Напрацювання учасників конференції будуть передані експертам Програми «РАДА» для їх подальшого використання в роботі напрямку електронного врядування.

Олег Левченко виступає на конференції "Перспективи е-парламенту . Сучасні рішення для комунікації депутатів та виборців. Погляд молоді"

Олег Левченко виступає на конференції “Перспективи е-парламенту . Сучасні рішення для комунікації депутатів та виборців. Погляд молоді”

 Конференція складалася з двох частин – теоретичної та практичної. Теоретична частина заходу була присвячена виступам експертів у галузі електронного врядування.

  • Ігор Парасюк, менеджер проектів Програми USAID «РАДА», ознайомив присутніх із роботою Програми «РАДА», зокрема завданнями в напрямку електронного врядування – е-парламенту.
  • Виступ виконавчого директора «Подільської Агенції регіонального розвитку», співголови робочої групи при Віце-прем’єрі, головного експерта групи е-врядування Реанімаційного пакету реформ Олега Левченка було зосереджено навколо поняття електронного врядування та практичних прикладів його реалізації в Україні.
  • Юрій Хорунжий, керівник прес-служби Громадянської мережі ОПОРА, презентував роботу порталу http://rada.oporaua.org, акцентувавши на тому, яку інформацію про діяльність народного обранця ми можемо сьогодні отримати з офіційного сайту Парламенту.
  • Міжнародним досвідом комунікації парламентаря з виборцями, відкритості парламенту, використанні онлайн-інструментів в інформуванні про свою роботу громадян поділилася експерт з е-врядування Швейцарської агенції розвитку та співробітництва Йорданка Томкова.

 Друга частина конференції була присвячена роботі в групах. Учасники заходу були об’єднані в чотири групи, модераторами яких стали інтерни ВРУ Віра Порєва, Володимир Айвазовський, Вікторія Гатрич та Юлія Телешова.

Для опрацювання у групах було поставлено три питання:

  1. Яка інформація про особистість та діяльність народного депутата України цікава молоді?
  2. У який спосіб молоді найлегше, найпростіше та найзручніше дізнаватися про діяльність народного депутата України?
  3. Якими функціями та опціями, на думку молоді, має володіти мобільний офіс народного депутата України?

На обговорення поставлених питань учасникам конференції було виділено півтора години. Напрацювання груп були презентовані модераторами.

Опубліковано в Новини. Додати permalink.