Семінар: “Європейський вектор розвитку електронного врядування: досвід Латвії для України”

Державне Агентство з питань електронного урядування України

1 квітня 2015 року
9:00 – 18:00
вул. Ділова 24, м. Київ
конференц-зала, 1-й пов.

Державне Агентство з питань електронного урядування та члени Робочої групи з розробки урядової полутики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України проведуть семінар разом з експертами електронного урядування Латвії.

Під час семінару експерти Робочої групи представлять свої напрацювання та ідеї з впровадження е-урядування в Україні. В свою чергу, експерти з Латвії поділяться власним досвідом впровадження  е-урядування по основним чотирьом напрямкам: електронна взаємодія, електронні публічні послуги, електронна ідентифікація та електронний парламент.

Учасники заходу:

Олександр Риженко, голова Державного Агентства з питань електронного урядування України.

Андрій Семенченко,директор Інститутувищих керівних кадрів Національної академії державного  управління при Президентові України, доктор наук з держ. управління, професор.

Роман Кобець, експерт Робочої групи з розробки урядової полутики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України.

Олексій Вискуб, експерт Робочої групи з розробки урядової полутики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України.

Юрій Козлов, начальник відділу з питань організації надання послуг ЕЦП і супроводу ІТС центрального затверджуючого органу, ДП “Інформаційний центр”, Міністерство Юстиції України.

Юрій Хорунжий, громадянська мережа “ОПОРА”.

Едуард Харчук, Міністерство охорони зовнішнього середовища і регіонального розвитку Латвійскої Республіки, начальник державного  відділу інформаційних та комунікаійних технологій.

Лієне Страздиня, начальник державного відділу інформаційних та комунікаційних технологій Міністерство охорони зовнішнього середовища і регіонального розвитку Латвійскої Республіки,.

Юрій Гулбіс, Голова ради директорів, виконавчий директор Lattelecom.

Вінета Спругайне, Латвійский державний центр радіо и телебачення, Керівник відділу маркетингу.

Аніта Дудіня, керівник  інформаційнного департаменту, Сейм Латвійскої Республіки.

Мадара Пієпіня, керівник порталу Manabalss.lv.

 

Кількість учасників семінару – обмежена. Зареєструйтесь, будь ласка, заповнивши форму. Реєстрація відкрита до п’ятниці 27 березня 2015 16:00

Захід відбувається за підтримки МФ “Відродження” та Реанімаційного пакету реформ.

 

Опубліковано в Новини. Додати permalink.