Безпека персональних даних. Досвід Польщі

19 лютого 2015 року
16:00
вул.Ділова 24, м.Київ
(1-й пов., 1 конференц-зала)

Депутат Європейського парламенту від Польщі Міхал Боні, проведе відкриту  зустріч на тему: “Електронне урядування та безпека персональних даних”.

Під час зустрічі пан Міхал Боні розповість про історію впровадження електронного урядування в Польщі та про західний підхід до впровадження відкритих данних. Особливу увагу він приділить питанням захисту персональних даних.

Міхал Боні протягом двох років був Міністром адміністрування та цифризації Польщі. На сьогодні, він займає посаду депутата Європейського парламенту від Польщі, де виступає за політику провадження та розвитку електронного урядування в Європі. Як заступник голови делегації парламентського співробітництва з Україною, Міхал Боні проводить багато зустрічей у Брюсселі, Варшаві та Києві щодо підтримки ініціатив, які наблизять Україну до Європи. Він, зокрема, активно допомагає запровадити в Україні європейські стандарти електронного урядування. Політик є ініціатором проекту “Hackathonbridge. Poland to Ukraine”, спрямованим на підтримку польської та української молоді у сфері бізнесу, розвиток громадянського суспільства і культури.

Організатори заходу: Робоча група з розробки урядової політики в сфері розвитку е-урядування при Віце-прем’єр-міністрові, за участі Державного агентства з питань електронного урядування України та Реанімаційного пакету Реформ.

Реєстрація на захід за посиланням: http://goo.gl/forms/PS2mMnXo8h

За підтримки МФ “Відродження”

Опубліковано в Новини. Додати permalink.