Державно-приватне партнерство допоможе впроваджувати електронне урядування в Україні

16 лютого 2015р. в Києві відбулася відкрита зустріч на тему: «Роль публічно-приватного партнерства при впровадженні електронного урядування в Україні». Головними завданнями цієї зустрічі було ознайомити учасників із моделями ДПП, «найкращими практиками» розвитку та управління ДПП, переглянути досвід інших країн, які впроваджують електронне урядування в рамках державно-приватного партнерства (ДПП).

Відрита зустріч з ДПП проводить Еміліо Буглі Інноченті

Відрита зустріч з ДПП проводить Еміліо Буглі Інноченті

Захід організовано Державним агентством з питань електронного урядування в Україні (Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України), Робочою групою з розробки урядової політики у сфері електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України та Програмою розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що реалізується організацією FHI360; серед партнерів заходу – Реанімаційний Пакет Реформ.

«Державне агентство з питань електронного урядування  зацікавлене у використанні державно-приватного партнерства для практичної реалізації електронного урядування в Україні», – наголосив  Олександр Риженко, ГоловаДержавного Агентства з електронного урядування в Україні, – «Ми розуміємо, що бізнес може надати найновітніші технології, запропонувати навички та здатність управляти складними проектами, які так необхідні для оперативного та результативного створення системи, яка забезпечить прозорість, відкритість роботи органів влади, подолання корупції та відомчої закритості».

Еміліо Буглі Інноченті, експерт з Італії про механізми ДПП у сфері е-урядування

Еміліо Буглі Інноченті, експерт з Італії про механізми ДПП у сфері е-урядування

«ДПП використовуються в електронному урядуванні по всьому світу, оскільки національні та місцеві органи влади потребують модернізації, нових технологій, та поліпшення надання послуг для громадян. Ці зростаючі очікування та стрімкий розвиток комп’ютерних технологій спонукають уряди залучати бізнес до реалізації електронного урядування. – підкреслив тренер семінару, Еміліо Буглі Інноченті, міжнародний експерт із електронного урядування Програми розвитку ДПП USAID.

«Залучаючи приватний сектор, Уряд України може отримати доступ до необхідного фінансування, технологій, новітніх підходів управління і, таким чином, електронне урядування може буде впроваджено ефективно. По мірі того, як умови покращуватимуться, ДПП може використовуватися для задоволення потреб у інфраструктурі та комунальних послугах у багатьох секторах по всій Україні» – акцентував Мік Мюллей, Директор Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID.

***

За додатковою інформацією, прохання звертатись до Катерини Оверченко, прес-секретаря Робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку е-урядування, за тел.: 063 6168244, або електронною адресою: katerinaoverchenko@gmail.com

 

Державне агентство з питань електронного урядування України єцентральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства. Основними завданнями Агентства є: 1) реалізація державної політики у сфері інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства; 2) внесення на розгляд Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначеній сфері.

 Довідка про Програму розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID):Програма розвитку державно-приватного партнерства USAID допомагає створити в Україні середовище, сприятливе для державно-приватного партнерства (ДПП) шляхом вдосконалення законодавства для створення правового середовища, яке сприяє впровадженню ДПП, а також підтримки діяльності національного уповноваженого органу з ДПП. Крім того, в рамках Програми розвитку ДПП готуються до впровадження пілотні проекти ДПП в ключових секторах шляхом надання консультативної, навчальної допомоги та інформаційної підтримки пілотним містам на всіх етапах підготовки проекту: від концепції до представлення пілотних проектів на ринку через прозорий та конкурентний конкурс. Отриманий практичний досвід забезпечить подальше удосконалення середовища та процесів для використання ДПП в Україні. Детальніше: http://ppp-ukraine.org.

Опубліковано в Новини. Додати permalink.