Про можливості державно-приватного партнерства у сфері е-урядування розповість відомий експерт з Італії

16 лютого 2015 р.
о 18:00
вул. Ділова, 24, м. Київ
(1-й пов., конференц-зала №1)

Відомий італійський експерт Еміліо Буглі Інноченті зустрінеться з громадськістю та розповість про “Впровадження електронного урядування із застосуванням державно-приватного партнерства в Україні”.

Під час зустрічі експерт розповість про різні підходи у вирішенні впровадження електронного урядування, ознайомить з найкращими практиками та досвідом впровадження електронного урядування із застосуванням механізму державно-приватного партнерства (ДПП).

Більшу частину свого життя Еміліо Буглі Інноченті провів у Центральній та Східній Європі. Протягом 28-ми років він займається розробкою та управлінням складними системами ІКТ в різних секторах і має більше як 20 років досвіду роботи в області проектування, управління, закупівель, впровадження та оцінки проектів e-урядування, включаючи розвиток державно-правового партнерства в країнах з перехідною економікою (Сербія, Косово, Македонія, Грузія та Молдова).

Для реєстрації на захід, будь ласка, перейдіть за посиланням: http://goo.gl/forms/vpHJk94fmM

Організатори заходу: програма розвитку державно-приватного партнерства  Агентства США з міжнародного розвитку(USAID), неприбуткова громадська організація FHI360, Реанімаційний пакет реформ, Державне Агентство з питань електронного урядування України та Робоча група з розробки урядової політики у сфері електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України

Опубліковано в Новини. Додати permalink.