Електронне урядування та Відкриті дані. Досвід Канади

Відкрита зустріч

Директор зі стратегічних ініціатив громадської організації “Open North” (“Відкрита Північ”), Жан Нуі Лендрі, проведе відкриту  зустріч на тему: “Електронне урядування. Досвід Канади”.

12 лютого 2015 р.
о 18:00,
вул. Ділова, 24, м. Київ
(1-й пов., конференц-зала №1)

Під час зустрічі пан Лендрі розповість про історію впровадження електронного урядування в Канаді та про розвиток відкритих даних. Особливу увагу він приділить інновативним методам використання електронного урядування в процесах прийняття рішень, участі громадян та питанням доступу до відкритих данних. Жан Лендрі має 12-річний досвід роботи у міжнародних проектах зі зміцнення демократичних інституцій та процесів. В листопаді минулого року, пан Лендрі досліджував ситуацію в сфері електронного урядування та відкритих даних в Україні.

Громадська організація “Open North” (Відкрита Північ) допомагає урядам стати більш прозорими в своїй діяльності та краще відповідати на виклики інформаційної доби. Організація надає консультації урядовцям та допомагає їм зробити необхідні перетворення на шляху до справжнього електронного урядування.

Організаторами заходу виступають Робоча група з розробки урядової політики в сфері розвитку е-урядування при Віце-прем’єр-міністрові, за участі Державного агентства з питань електронного урядування України та Реанімаційного пакету Реформ.

Зустріч відбувається за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) .

Попередня реєстрація на захід за посиланням:  http://goo.gl/forms/SI0Y3IqWkY

Опубліковано в Новини. Додати permalink.