В Черкасах презентують “Зелену книгу державної політики у сфері електронного урядування”

На круглому столі будуть розглянуті основні напрямки розвитку е-урядування в Україні: електронна взаємодія органів влади, електронні послуги, відкриті дані та електронна демократія.

8 грудня 2014 року

Черкаська обласна рада (мала сесійна рада, 1ий пов)

бул-р Шевченка 185, вхід з боку фонтану


10:00 – Відбудеться круглий стіл. Обговорення “Зеленої книги державної політики у сфері електронного урядування”

14:00 – Прес-конференція за підсумками обговорення

В Україні відбуваються публічно-експертні обговорення впровадження державної політики. В рамках обговорень документу в Черкасах пройде «круглий стіл» за участю представників обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, бізнесу, освіти, ІТ сектору, медіа та громадськості, підсумки якого будуть представлені на прес-конференції.

«Зелена книга державної політики у сфері електронного урядування в Україні” містить аналіз проблем електронного урядування в Україні та пропозиції щодо їх вирішення. У документі визначені основні напрямки розвитку е-урядування: електронна взаємодія органів влади, електронні послуги, відкриті дані та електронна демократія.

Участь у прес-конференції візьме член робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування при Віце-прем’єр-міністрові України -Андрій Демещик. Також запланована участь керівництва Черкаської ОДА та обласної ради.

Партнерами заходу виступають: Черкаська обласна державна адміністрація, Державне агентство з питань електронного урядування України, Робоча група з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування при Віце-прем’єр-міністрові України, Міжнародний фонд “Відродження”, National Democratic Institute, United State Agency International Development, Реанімаційний пакет реформ та Черкаська обласна благодійна фундація.

Для реєстрації та інформації – Сергій Слинько – 0938633688, 0674731152, parityua@gmail.com

 

Опубліковано в Новини. Додати permalink.